Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
"Молодь обирає здоров'я"
\"Молодь обирає здоров\

Поділитися новиною:

"Молодь обирає здоров'я"

Ніхто не буде заперечувати, що здоров’я у житті – найбільший скарб.

     З метою пропаганди здорового способу життя, дбайливого ставлення до свого здоров’я, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитою молоді 25 квітня 2018 року команда гімназії «Майбуття» взяла участь у міському ювілейному фестивалі «Молодь обирає здоров’я».

Склад команди:

Місько Кира, 6-А

Катанаш Катерина, 7-А

Літвінова Марія, 7-А

Потапенко Валерія,7-А

Мороз Аліна, 6-А

Мороз Світлана, 7-А

Антип Олег,7-А

Гаращенко Анна, 7-А.

Дякуємо учасникам  команди яскравий виступ та позитивні емоції.

Пограмою передбачено проведення:

- Конкурс літературно-музично-спортивних міні композицій.

- Конкурс плакатів.

- Соціальних роликів.

    Але самим цікавим для учнів є робота в групах, яка допомагає розвивати творчі здібності, згуртовує учнів, створює умови для дружнього спілкування, виявлення талантів, стимулює впевненість у собі та ініціативність. Кожного року завдання для груп змінюється.Цьогоріч організатори зльоту-фестивалю запропонували учням творчо працювати над презентаціями та інсценуванням приказок, прислів’їв, казки на новий лад, загадок, лікарських рослин, реклами тощо.

    Усі учасники команд були нагороджені сертифікатами, а тренери - грамотами відділу освіти.

Усім бажаємо здоров’я і позитиву 

Альбом: "Молодь обирає здоров'я" Альбом: "Молодь обирає здоров'я" Альбом: "Молодь обирає здоров'я" Альбом: "Молодь обирає здоров'я" Альбом: "Молодь обирає здоров'я" Альбом: "Молодь обирає здоров'я" Альбом: "Молодь обирає здоров'я"
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/5959 | Переглядів: 66Дата публікації: 19:31 26.04.2018