Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Прощавай Букварику!
Прощавай Букварику!

Поділитися новиною:

Прощавай Букварику!

Прочитані останні сторінки букваря

26  квітня цього року відбулося свято для першокласників, яке символізувало закінчення головної сходинки в житті. Першокласники на відмінно здолали цю сходинку, яка допомогла вивчити букви і відкрила двері знань у майбутнє!

   Свято по закінченню букварика, для дітей було дуже схвильованим та емоційним, як для учнів так і для їхніх батьків!

Першокласники готували не тільки вірші, але і дуже запальні танці та пісні. На свято також завітав головний гість заходу- Буквар, який привітав учнів із закінченням прочитаної книжки та нагородив грамотами.

    Наприкінці заходу класні керівники Гичко Н.М. та Редя-Малигіна Т.О. оголосили подяку усім батькам за допомогу, підтримку та розуміння.

   Бажаємо всім терпіння, витримки, усіляких благ, оптимізму, здоров’я, процвітання і великого людського тепла! Будемо раді розвитку нашої співпраці у майбутньому і взаєморозуміння!

Ваші вчителі

Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику! Альбом: Прощавай Букварику!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6008 | Переглядів: 95Дата публікації: 11:22 02.05.2018