Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Ми – переможці!
Ми – переможці!

Поділитися новиною:

Ми – переможці!

Вмію мріяти – вчуся діяти!

Куп’янська гімназія №2 - переможець цьогорічного обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад „Разом у майбутнє”.

З 916 поданих на конкурс міні-проектів, у номінації «Добробут та розвиток громад» гімназійний міні-проект «Вмію мріяти – вчуся діяти!» визнано найкращим із загальним бюджетом 279 792 грн. з метою придбання сучасного обладнання для навчальних кабінетів першокласників, що забезпечить підвищення якості знань учнів.

Джерела фінансування:

- кошти обласного бюджету – 139896 грн

- співфінансування учасників-партнерів:

- кошти місцевого бюджету – 125906 грн

- кошти конкурсанта – 13990 грн

Результатом проекту є запровадження у навчально-виховний процес передових інноваційних технічних засобів навчання для забезпечення нових підходів щодо отримання учнями якісної освіти, що дозволить дітям краще підготуватися до дорослого життя і стати активним громадянином України.

На ці гроші ми закупимо для двох перших класів:

інтерактивні мультимедійні комплекси та акустичні системи;

принтери та сканери;

копіри та ламінатори,

комплекти одномісних парт зі стільцями та стільці для групової роботи – все те, що відповідає вимогам нового Закону України «Про освіту».

Наші діти, навчені за новими стандартами у сучасно обладнаних навчальних кабінетах, – це майбутнє розвинутої економіки нашої держави, добробуту і розвитку громадянського суспільства.

Щиро дякую Чубуку Олександру Васильовичу, голові громадського центру «Еконад», та всім нашим батькам за порозуміння і підтримку!

Поздоровляю усіх з перемогою!

З повагою,

Любов Петрівна.

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6028 | Переглядів: 63Дата публікації: 12:41 04.05.2018