Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Цікаві вихідні учнів 3-А класу
Цікаві вихідні учнів 3-А класу

Поділитися новиною:

Цікаві вихідні учнів 3-А класу

Відвідування японсько-італійського ресторану та парку відпочинку

Вже стало традицією проводити вихідні дні в місцях відпочинку для дітей.

Погожого весняного дня учні 3-А класу відвідали японсько-італійський ресторан та парк відпочинку у місті Харків.

У ресторані учням було запропоновано самостійно приготувати італійську піцу «Наполі» та «Маргаритка» та роли. Після приготування виробів діти ними смакували. Денис Без’язичний та Ваня Садовський вирішили в майбутньому стати кухарями, щоб самостійно приготувати такі вироби. Даша Путренко пообіцяла пригостити піцею, яку сама приготує, маму. Бандурка Ангеліна, Пащенко Ольга із захопленням розповідали своїм однокласникам як готували роли. Дітям дуже сподобався як був сервірований стіл, за яким вони сиділи під час обіду.

Після ресторану діти відвідали парк відпочинку. Саша Кліменчук, Шапова Даша, Цупа Єлизавета відчули себе справжніми альпіністами. Хлопчики із задоволенням стрибали на батуті, з’їжджали з гірок, а дівчатка в цей час брали участь в лазерному шоу.

Додому повернулися задоволені із масою вражень.

 

Захаренко А.Л., класний керівник 3-А класу

Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу Альбом: Цікаві вихідні учнів 3-А класу
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6044 | Переглядів: 70Дата публікації: 13:09 05.05.2018