Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Торкнутися прекрасного…
Торкнутися прекрасного…

Поділитися новиною:

Торкнутися прекрасного…

«Мистецтво дає крила і забирає далеко-далеко!»

Учні  Куп’янської гімназії №2  відвідали театр імені Шевченка у місті Харків, де дивилися завжди актуальну п’єсу М.В. Гоголя «Ревізор».

Дяченко Анастасія сказала, що перегляд вистави – справжня насолода для глядачів, тому що театр — мистецтво, яке не можна нічим замінити. Воно завжди на вустах. Нові імена, особи, фестивалі та прем’єри — все це вже дуже давно невід’ємна частина життя сучасного суспільства.

Тарасов Дмитро: «Без сумніву, театральне мистецтво можна розглядати як певний спосіб виховання. Це живе слово, яке діє на глядача унікальним чином. Театр завжди був відображенням дійсності. Суспільство, наче у дзеркалі, бачило свої вразливі місця,  проблеми і досягнення».

Некрасова Ксенія відмітила, що театр розвиває розуміння краси в людських відносинах, бажання і вміння вносити красу в побут.

Після перегляду вистави гімназисти поділилися враженнями і дійшли висновку, що мистецтво - це велика таємниця світу, в якій заховані секрети історії нашого життя. Мистецтво - це  історія людства, і часом в ньому можна знайти відповіді на ті питання, на які не можуть відповісти навіть самі стародавні манускрипти.

Власенко Д.В., учитель зарубіжної літератури

Альбом: Торкнутися прекрасного… Альбом: Торкнутися прекрасного… Альбом: Торкнутися прекрасного… Альбом: Торкнутися прекрасного… Альбом: Торкнутися прекрасного…
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6045 | Переглядів: 42Дата публікації: 13:16 04.05.2018