Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни
Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни

Поділитися новиною:

Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни

Класна година у 4-А класі

Учні 4-А класу провели класну годину на тему «Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни».

Діти готувалися заздалегідь. Данило Попов, Вероніка Мальчиніна, Настя Борисовська, Микита Ніколенко були відповідальні за живопис. Поліна Кукса, Настя Малова і Микита Д’яченко – за усну народну творчість.

Всі учні взяли участь у конкурсі ораторського мистецтва. Діти читали весняні вірші наших місцевих поетів. Переможцем стала Поліна Крикун з віршем «Журавлі» Надії Семененко.

 

Солодка Н.О., класний керівник 4-А класу

Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6063 | Переглядів: 68Дата публікації: 09:52 07.05.2018