Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Гордість класу
Гордість класу

Поділитися новиною:

Гордість класу

Наші таланти

У 3-Б класі навчається одна із талановитих дівчат – Малигіна Поліна. Ця дівчинка дуже талановита в різних напрямках творчості.

Поліна навчається в музичній школі №2 , де з великим захопленням виконує цікаві композиції на фортепіано. Вона танцює в хореографічному колективі «Тріумф» та займає дуже багато призових місць. А у травні вона зі своїм партнером по танцях їде на конкурс до міста Харків.

Учениця нашого класу активно приймає участь в усіх гімназичних святах: «Масляна», ведуча на заходах. На гімназичному святі «Юна принцеса» зайняла номінацію «Міс грація». Отримала І місце серед проектних робіт «Дерево роду» та отримала грамоту «Кращій читач бібліотеки».  Поліна вдало захищає проектні роботи під час уроків, активно бере участь у міжнародних конкурсах «Колосок», «Грінвіч», «Соняшник» та одержує золоті та срібні нагороди.

Ми пишаємося цією дитиною!І бажаємо успіхів і надалі творити, активно і вдало розвиватися!

Тимошенко В.П., класний керівник 3-Б класу

Альбом: Гордість класу Альбом: Гордість класу
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6073 | Переглядів: 82Дата публікації: 12:41 07.05.2018