Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Урок Мужності
Урок Мужності

Поділитися новиною:

Урок Мужності

Пам’ять не знає сивини

Усе далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, хто приніс на вівтар свободи найдорожче – життя.

Кожен з нас поділяє думку «Пам’ять не знає сивини». Саме таку назву мав Урок Мужності, який пройшов у 4-Б класі. Діти підготували розповіді про своїх прадіду сів, які у свої неповні 18 років пішли на фронт захищати нашу Батьківщину.

Медяник Діана розповіла про свого прадідуся Соболя Якова Олександровича, який був льотчиком на війні і дослужився до звання майора.

Тітов Іван Петрович, прадідусь Тітова Степана, пройшов усю війну і помер у 90-х роках. А Грабар Яків Леонтійович, це прадідусь Міська Дениса. На війні він був льотчиком. У 1944 році потрапив у полон і перебував у Німеччині цілий рік. Після визволення, повернувся на Батьківщину і працював у селі Кислівка.

До цього уроку діти намалювали малюнки, присвячені цій темі, прочитали й обговорили книги про подвиги воїнів. Закінчився урок слуханням пісні «День Перемоги» на слова В.Харитонова і такими словами:

А до могил у селах, лісопарках

Приносить вічна пам'ять рясноцвіт.

Сердечно славить ветеранів Харків,

Вся мати-Україна, вдячний світ.

 

Кулікова Л.Г., класний керівник 4-Б класу

Альбом: Урок Мужності Альбом: Урок Мужності Альбом: Урок Мужності Альбом: Урок Мужності
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6098 | Переглядів: 53Дата публікації: 13:36 08.05.2018