Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Естафета Пам’яті
Естафета Пам’яті

Поділитися новиною:

Естафета Пам’яті

Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас – нетлінна, вдячність – безмежна.

У ці травневі дні гімназисти, разом з Європою та світом, вшановують мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло нацистських концтаборів, хто в післявоєнні роки відроджував тисячі перетворених на руїни українських міст і сіл.

7 травня до відзначення Дня Пам’яті та Примирення в гімназії проведена «Естафета Пам’яті». Кожен клас підготував інсценування композиції «Пам’ять», присвячену тим, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність своєї Батьківщини, врятував світ від нацистської навали.

 

Івашура Я.В., педагог-організатор

Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті Альбом: Естафета Пам’яті
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6102 | Переглядів: 96Дата публікації: 14:10 08.05.2018