Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
Ми любимо і шануємо Вишиванку!Весняна краса заполонила подвір’я Куп’янської гімназії №2!Ми – переможці!До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Чарівний світ літератури
Чарівний світ літератури

Поділитися новиною:

Чарівний світ літератури

Урок на лоні природи

Стало традицією у 9-А класі проводити окремі уроки зарубіжної літератури у квітучому дворі гімназії. Учні обговорюють художній твір, аналізують його, роблять глибокі висновки.

На останньому уроці учні аналізували роман Гарпер Лі «Убити пересмішника». 

Ярослав Кузін зазначив, що порядна людина ніколи не зможе образити, відштовхнути.  Вона не залишить у біді,  не допустить несправедливості. Порядну людину не треба кликати і просити допомогти, вона сама поспішить на допомогу, вміє сказати негіднику і хаму правду в очі. І все це порядна людина зробить, не чекаючи винагороди, подяки, похвали. Просто така поведінка притаманна їй,  і інакше себе поводити вона не може. Саме таким є Аттікус Фінч, а його діти беруть приклад з батька.

Совість, - вважає Дмитро Тарасов, - присутня в глибині людської душі. Це суд розуму, який у відповідний момент наказує людині чинити добро й уникати зла. Завдяки совісті людина може бачити моральну вартість усього, що вона вчинила або має намір учинити, а отже, і відповідати за свої вчинки. 

Катя Колесник зазначила: «Совість це як ваше внутрішнє «я». Коли людина робить який-небудь вчинок, совість аналізує його, робить висновок, добре чи погано ви вчинили.

Ми живемо у світі книжок. Однак усі вони різні, і в них слід навчитися орієнтуватися, але є  твори, які  стали надбаннями не лише  національної, а й світової літератури, тому що в них порушено питання, актуальні за будь-яких часів, а образи мають загальнолюдський зміст. Сучасна зарубіжна література допомагає підготуватися до входження в сучасний світ, знайти спільну мову з однолітками різних країн і народів.

                                                                 Власенко Д.В. учитель зарубіжної літератури

Альбом: Чарівний світ літератури Альбом: Чарівний світ літератури Альбом: Чарівний світ літератури
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6166 | Переглядів: 54Дата публікації: 08:52 17.05.2018