Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
А ви змогли б здійснити покупки у магазині, спілкуючись з продавцем англійською?
А ви змогли б здійснити покупки у магазині, спілкуючись з продавцем англійською?

Поділитися новиною:

А ви змогли б здійснити покупки у магазині, спілкуючись з продавцем англійською?

Змагаємося та перемагаємо!

День захисту дітей у мовному загоні “ABC Camp” отримав найвищий бал оцінки від головних оцінювачів – дітей!

Зранку дві команди дітей боролися за перемогу у конкурсі талантів в 13 номінаціях: чия промова на англійській мові буде найкращою, знає найбільше міст світу, хто з дітей найкращий футболіст, бігун на коротку та довгу дистанції, художник, який швидше намалює символ Канади – кленовий листок, та інші конкурси.

Разіньков Євген був визнаним найкращим у спортивних номінаціях: він пострибав на одній нозі 150 раз, віджався від землі 50 раз та підтягнувся на перекладині 15 раз.

Після конкурсу талантів 2 команди дітей боролися за перемогу у квест-шопінгу. Вони повинні були здійснити закупівлю продуктів у місцевих магазинах англійською мовою. (Уявіть, наскільки були здивовані  працівники торгівлі, зустрівшись з англомовним десантом!).

Учасникам квесту потрібно було виконати обов’язкові умови: обійти як можна більше магазинів, зробити найрізноманітніші покупки, записати вартість кожного продукту. До магазину міг заходити лише один гравець команди та “ шпіон“ від команди суперників, який фіксував, чи усі дії гравців – привітання, замовлення та подяка продавцям - промовлялися лише англійською мовою.

Гравці повернулися надзвичайно задоволеними із кошиками ласощів та переповнені враженнями від спілкування англійською у реальних життєвих ситуаціях.

 

Поліщук І.М., вихователь мовного загону

Альбом: А ви змогли б здійснити покупки у магазині, спілкуючись з продавцем англійською? Альбом: А ви змогли б здійснити покупки у магазині, спілкуючись з продавцем англійською? Альбом: А ви змогли б здійснити покупки у магазині, спілкуючись з продавцем англійською? Альбом: А ви змогли б здійснити покупки у магазині, спілкуючись з продавцем англійською? Альбом: А ви змогли б здійснити покупки у магазині, спілкуючись з продавцем англійською? Альбом: А ви змогли б здійснити покупки у магазині, спілкуючись з продавцем англійською? Альбом: А ви змогли б здійснити покупки у магазині, спілкуючись з продавцем англійською? Альбом: А ви змогли б здійснити покупки у магазині, спілкуючись з продавцем англійською? Альбом: А ви змогли б здійснити покупки у магазині, спілкуючись з продавцем англійською?
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6333 | Переглядів: 82Дата публікації: 17:09 01.06.2018