Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
Літній відпочинок у таборі
Літній відпочинок у таборі

Поділитися новиною:

Літній відпочинок у таборі

Екскурсія до «Села майстрів»

Розпочалася робота пришкільного табору з денним перебуванням.  Вихованці 2 загону (3- А клас) 31 травня разом з батьками вирушили на екскурсію до «Села майстрів», яке розташоване в селі Токарівка Дворічанського району.

Під час подорожі діти милувалися краєвидами рідного краю. Звернули увагу на поля, де зростає кукурудза, соняшники, хатинку бабака із сім’єю.

Дітей зустріла господарка „Села майстрів” Олена Борисівна, яка запросила всих до української хати. Господиня музею ознайомила дітей із старовинними речами: дерев’яним ліжком, прялкою, рубелем, рогачами, стародавньою лавою, одягом та рушниками даної місцевості та повідомила про їх призначення. Також вихованці були запрошені на майстер-класи: одна група дітей виготовляла ляльок-мотанок, друга – займалася плетінням кошиків із лози, а хлопчики та група дівчаток виготовляли посуд із глини. Батьки учнів, разом з Оленою Борисівною, із трави та квітів виготовляли родинне гніздечко.

Усі були в захваті. Діти одержали задоволення, заряд енергії від спілкування із травами, поринули у минули нашої України.

Захаренко А.Л., вихователь

Альбом: Літній відпочинок у таборі Альбом: Літній відпочинок у таборі Альбом: Літній відпочинок у таборі Альбом: Літній відпочинок у таборі Альбом: Літній відпочинок у таборі Альбом: Літній відпочинок у таборі Альбом: Літній відпочинок у таборі Альбом: Літній відпочинок у таборі Альбом: Літній відпочинок у таборі
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6337 | Переглядів: 88Дата публікації: 07:39 02.06.2018