Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
Кмітливі та допитливі,вперед!
Кмітливі та допитливі,вперед!

Поділитися новиною:

Кмітливі та допитливі,вперед!

Великі перемоги

П'ятий день мовного загону пройшов під девізом "Кмітливі та допитливі,вперед!" Команди продемонстрували свої найкращі інтелектуальні здібності: розв'язували ребуси, розшифровували коди, відгадували загадки та виконували багато інших незвичних завдань на англійській мові, змусивши мозок гарно попрацювати. Команда Данила Гаврюшенка стала переможцем за результатами 12 конкурсів! Молодці!

Естафету для кмітливих та допитливих продовжила вчитель математики Макарова Надія Миколаївна, залучивши учасників інтелектуальних перегонів до цікавого світу логіки, математичних жартів та чисел великанів.

Діти продемонстрували  свої артистичні таланти та винахідливість в математичній пантомімі. У напружених змаганнях команда "Тигрів" перемогла команду "Тюленів"!.

Поздоровляємо всіх з новими досягненнями!

Поліщук І.М., вихователь мовного загону

Альбом: Кмітливі та допитливі,вперед! Альбом: Кмітливі та допитливі,вперед! Альбом: Кмітливі та допитливі,вперед! Альбом: Кмітливі та допитливі,вперед! Альбом: Кмітливі та допитливі,вперед! Альбом: Кмітливі та допитливі,вперед! Альбом: Кмітливі та допитливі,вперед! Альбом: Кмітливі та допитливі,вперед!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6363 | Переглядів: 38Дата публікації: 16:09 04.06.2018