Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
Творчі ігри у мовному загоні табору «Зелена планета»
Творчі ігри у мовному загоні табору «Зелена планета»

Поділитися новиною:

Творчі ігри у мовному загоні табору «Зелена планета»

Емоції дітей і вчителя…

День шостий у мовному загоні… І шоста недоспана ніч у лідера загону, вчителя англійської мови, Поліщук І.М., адже так хотілося підготувати завдання за всіма вимогами сучасної методики викладання іноземних мов, та й щоб дітям сподобалося.

Емоційний стан гравців 4 груп постійно змінювався: від релаксуючого до напруженого, від відчаю до радощів перемоги. Але кінцевий результат був у всіх однаковий: посилилося бажання вивчати англійську мову і продовжити навчання в одній з мовних шкіл Англії, про які був знятий фільм, та  з таким захопленням розповідали підлітки з різних куточків світу.

Найбільшим здивуванням стали виступи дітей під час творчої гри, які показали наскільки глибокими емоційно та духовно можуть бути наші учні, яка багата у них уява, і як тонко вони відчувають навколишній світ. Хочете перевірити себе за цими критеріями? То ж уявіть, що ви – гвіздок у столі (або собака, або рука вашого тіла ….) та виступіть з промовою на 1-5 хвилин про свої почуття та думки. Спробуйте!

Сьогодні також розпочалося голосування за найкреативнішу фотографію за версією квесту «Живі скульптури». Кожний може віддати свій голос за п’ять найкращих. Приєднуйтеся!

Ще до нас завітав вчитель української мови - Нерушенко Оксана Валентинівна. Ми згадували абетку. Спитаєте: «Навіщо? Це така проста річ!» Але завдання виявилися цікавими.

Спочатку треба було згуртуватися, вишикуватися за алфавітом за прізвищами, а потім швидко змінити позицію в ній згідно твого імені. Потім  згадали абревіатуру:  обирали назву команді, яка б мала певну розшифровку. Наша мала назву «Кока-кола». Це означає, що ми – круті, оптимістичні, красиві, артистичні, культурні, оригінальні, лагідні.

Найкумеднішим виявилося написання казки, в якій кожне слово мало починатися з відповідної букви алфавіту у чіткій послідовності. У нас « Зайці інтенсивно жували картоплю, лисиці і мавпи несли огірки і помідори. А цікава чапля шукала щуку біля Юлі на ярмарку». Повеселилися від душі!

Також була можливість виявити себе як актора: переказати відому дитячу казку від імені персонажа чи предмета наявного в ній. Розповідь мачухи з казки «Попелюшка» навіть викликала певні співчуття. А розповідь яйця з  казки «Курочка ряба» дала зрозуміти, що мати добре серце може будь-хто.

Було дуже цікаво і весело! Море позитиву!

Єлизавета Власенко, вихованка мовного загону

Альбом: Творчі ігри у мовному загоні табору «Зелена планета» Альбом: Творчі ігри у мовному загоні табору «Зелена планета» Альбом: Творчі ігри у мовному загоні табору «Зелена планета» Альбом: Творчі ігри у мовному загоні табору «Зелена планета» Альбом: Творчі ігри у мовному загоні табору «Зелена планета» Альбом: Творчі ігри у мовному загоні табору «Зелена планета»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6371 | Переглядів: 68Дата публікації: 15:40 05.06.2018