Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
Пригоди продовжуються!
Пригоди продовжуються!

Поділитися новиною:

Пригоди продовжуються!

Мистецтво та творчість у всіх проявах життя!

Привіт, друзі! Наша мовчанка від учора має своє логічне пояснення: мовний загін розчинився в нетрях місцевих лісів))) Було все згідно традицій нашої ківшарівської спільноти: вогнище, яке було дуже доречним у прохолодний вітряний день, смачнючі, смажені на вогні, сосиски з червонобокими помідорчиками, злегка почорнівший від засмаги на вогні запашний хліб, жарти, ігри з м’ячем для активних та пошуки жуків та ящірок у траві для спостережливих. Тиша та спокійна дрімота природи розморили та додали лінивих ноток і до настрою табірників…

Але новий день приніс і нові враження та емоції. День розпочався іграми (звичайно англійською) та «відвідуванням кінозалу» )))): дивилися та обговорювали  мультик «Різдвяна казка». Об 11 годині мовний загін вийшов за маршрутом літературно-музичної круговерті, яку придумали та провели для них учні 9А класу та їх класний керівник Власенко Д.В. На маршруті на дітей чекали станції «Відгадай мелодію», «Показуха», «Літературна вікторина», «Театрально-вокальна» та «Очумілі ручки». Сьогодні усі мали можливість випробувати себе у ролях мавпи, козла, віслюка та інших героїв байок, вперше  заспівати у рок-опері арію зайця «Хто з’їв мою моркву?» (за мотивами відомого мультика), показати  обізнаність і світі літератури та музики, зробити колаж – аплікацію, яка уособлює поняття «любов», «смуток», «страх» та  «здивування».

Ми також продовжили роботу над проектом “ALIEN CULTURES” («Цивілізації Всесвіту»). Цікаво спостерігати, як мої учні облаштовуються в уявному світі, складають пазл з чудернацьких ідей, але при ближчому спостереженні розумієш, що повсюди  проглядають риси та цінності земної цивілізації)))))

Я пишу цей пост, а «відповідальна комісія» (дуже принципова!) підраховує голоси за результатами фотоконкурсу «Живі статуї». До зустрічі у понеділок 11-го червня, чекайте на підсумки!

 

Поліщук І.Г., вихователь мовного загону

Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються! Альбом: Пригоди продовжуються!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6424 | Переглядів: 55Дата публікації: 16:20 08.06.2018