Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
QUEST “TREASURE HUNT” (« В пошуках скарбів»)
QUEST  “TREASURE HUNT” (« В пошуках скарбів»)

Поділитися новиною:

QUEST “TREASURE HUNT” (« В пошуках скарбів»)

Гра- квест – команда гра з різнобічним творчим завданнями

«Напівнепритомні, але дуже задоволені» - саме такими почувалися  діти мовного загону після виконання останнього завдання квесту «В пошуках за скарбами».

На цей день чекали із нетерпінням , і  результати виправдали усі сподівання. Так, було нелегко знайти пакети із завданнями, інколи на очах з’являлися сльози відчаю і зрадницьки тремтів голос, двічі команди здавалися на маршрутах та отримували штрафні бали, під пекучим сонцем вайлувато, збираючи останні сили після 90-хвилинного марафону у пошуках та виконанні завдань, малювали колективні портрети своїх команд – фінальний етап квесту. Але ніщо не могло перебити смак задоволення від результату та радощів перемоги! Першою закінчила команда «Мудрі пітони», на декілька секунд відстали від них «Хоробрі серця» без жодного штрафного балу. «Хитрих тигрів» підвела їх пильність, і вони загубилися у кам’яних джунглях під час пошуків одного із завдань, і ,як  результат, на зовсім небагато випередили «Лінивих тюленів», які ще вчора насолоджувалися перемогою за кращу презентацію, а сьогодні прийшли останніми.

Вікторина про цікавинки біології у прохолодному приміщенні допомогла заспокоїтися та відновити сили та ще й отримати перші відмінні оцінки в рахунок наступного навчального року.

День видався чудовим!

Поліщук І.М.. вихователь мовного загону

Альбом: QUEST  “TREASURE HUNT” (« В пошуках скарбів») Альбом: QUEST  “TREASURE HUNT” (« В пошуках скарбів») Альбом: QUEST  “TREASURE HUNT” (« В пошуках скарбів») Альбом: QUEST  “TREASURE HUNT” (« В пошуках скарбів») Альбом: QUEST  “TREASURE HUNT” (« В пошуках скарбів»)
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6446 | Переглядів: 59Дата публікації: 15:31 12.06.2018