Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Сторінка директора
НУШ: Нова українська школа
Публічна інформація
Бібліотека гімназії
Пошук
Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці»
Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці»

Поділитися новиною:

Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці»

Екскурсія до ПК ім.В.І.Кошелєва

Цікавою і пізнавальною була екскурсі до ПК ім.В.І.Кошелєва, де діти відвідали виставку малюнків «Державні та народні символи України», а також взяли участь у грі- квесті «З Україною в серці».

Діти були поділені на три змішаних за віком команди. У процесі проходження гри старші вихованці допомагали молодшим. Кожне завдання було творче і цікаве. Так, наприклад, на станції «Чарівний мольберт» учасники команд мали змогу колективно створити пейзажі «Моя Батьківщина - Куп’янщина». На «Літературній станції» діти писали лист до воїнів військової частини, в якому мали змогу висловити почуття вдячності і побажати їм здоров’я, щастя та довгого життя.

Цікавою і пізнавальною була станція «Геральдика».Тут діти не тільки мали змогу ознайомитися з літературою про герби Куп’янщини та Харківщини, але й власноручно створити герби нашої Ківшарівки та гімназії.

За допомогою фішок та неординарних питань вихованці табору вивчали карту України.

Вихованці табору і вихователі висловлюють свою вдячність Вільховській Наталі Володимирівні за організацію і проведення патріотичного квесту.

 

Тимошенко В.П., вихователь табору

Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці» Альбом: Патріотична гра-квест «З Україною в сердеці»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/6455 | Переглядів: 71Дата публікації: 15:00 13.06.2018